Dyscyplina spławikowa
  • Formuła zawodów

Grupowe

Powiadom znajomego:

W niedzielę 7 lipca nad wodami nr 604 Łęg zostały rozegrane zawody o Puchar Wójta Gminy Nędza. Zawody zostały rozegrane w formule drużynowej (2 uczestników), gdzie jeden z zawodników łowił metodą spławikową, a drugi gruntową. Mimo niesprzyjającej pogody na starcie zawodów pojawiło się 13 drużyn. Najlepsi tego dnia okazali się: Leszek Boczoń i Jerzy Konieczny, którzy wygrali rywalizację zdobywając łącznie 5 210 punktów. Na drugim miejscu znalazła się drużyna: Tadeusz Nieznański / Kamil Nieznański, którzy zdobyli 3 640 punktów, a podium na miejscu trzecim uzupełniła drużyna w składzie: Roman Bohr / Patryk Jasiek - 3 460 punktów. Wędkarzy na łowisku odwiedzili wójt Leszek Pietrasz wraz z małżonką, wręczając zwycięzcom okolicznościowe puchary oraz upominki. Zarząd Koła PZW nr 46 Tokai COBEX pragnie pogratulować zwycięzcom oraz podziękować wójtowi oraz jego małżonce, którzy życzliwie wsparli organizację imprezy, deklarując jednocześnie aktywną współpracę w przyszłości.